طراحی نظارت و اجرای باغ در ویلا

طراحی و اجرای باغ

 شهر گیاه

برای طراحی باغ ویلا بهتر است جهت طلوع و غروب خورشید را در اجرای کار در نظر بگیرید. در فرآیند طراحی محوطه باغ با توجه به ارتفاع ساختمان ویلا باید نور کل خورشید به درختان و گیاهان را در نظر گرفت.

برای اجرای پروژه باغ ویلا باید علاوه بر در نظر گرفتن ابعاد زمین، مصالحی را که می خواهید در فرآیند کار استفاده کنید را به دقت ارزیابی کرده و با توجه به موقعیت موجود انتخاب کنید.

در نظر گرفتن راه های ورود و خروج به فضاهای مختلف ویلا و باغ از دیگر نکات ضروری است. اگر هر یک از عناصر موجود مانند استخر، محیط باغ، زمین بازی و ... را به درستی طراحی کنید. همچنین اگر هر کدام در جای مناسبی قرار گیرند، طبیعتا نتیجه طراحی باغ ویلا بسیار مطلوب خواهد بود.

رنگ مصالح ویلا را با گیاهانی که می خواهید در باغ استفاده کنید هماهنگ کنید. این روش باعث زیباتر شدن مجموعه باغ ویلایی می شود. در ساختمان هایی که سقف های شیب دار آن ها از زونا آسفالتی است و رنگ سفید جزء طراحی دیوارهای ساختمان است، حتما رنگ هایی مانند سبز و قهوه ای را در دکوراسیون باغ ویلا داشته باشید. چنین هماهنگی بین ساختمان ویلا، حیاط و باغ باعث ایجاد آرامش و زیبایی بیشتر فضا خواهد شد.

کسانی که در سقف های شیب دار ویلا به جای زونا سفالی از زونا سنگی استفاده می کنند تناسب خوبی بین طراحی باغ و سقف ساختمان ایجاد می کنند. این هماهنگی در تلفیق مصالح به کار رفته در ساختمان با زونا سنگی و محوطه باغ، باغ ویلایی شما را مدرن و مجلل خواهد کرد.

شما عزیزان می توانید برای طراحی، اجرا و نظارت باغ ویلای خود با کارشناسان متخصص و مجرب شهر گیاه در ارتباط باشید تا با توجه به نیاز شما بهترین شرکت های فعال در این زمینه را به شما معرفی کنند.


    نمونه کارهای اجرا شده

  • طاحی نظارت و اجرای باغ
  • طاحی نظارت و اجرای باغ
پربازدیدترین مطالب

اثر پتاس در رشد گندم

18 فروردین ماه 1401

کوددهی درختان میوه

06 اسفند ماه 1400

آشنایی با گیاه ماگنولیا

دسته بندی: شناسنامه
10 خرداد ماه 1401

چرا برگ های گیاه فلفل زرد می شوند؟

دسته بندی:
09 مرداد ماه 1401

کود سرک چیست؟

دسته بندی:
24 مرداد ماه 1401