باغ مدرن

طراحی و اجرای باغ

 شهر گیاه

محوطه سازی مدرن در قرن بیستم در اروپا آغاز شد، اما این مفهوم تنها در چند دهه اخیر برجسته شده است. طراحی باغ مدرن در کالیفرنیا، ایالات متحده آغاز شد، جایی که اصطلاح مدرن به معنای ساده بود. مدرنیته نگهداری گیاهان به شیوه ای منظم و مستقیم بود. این مفهوم در زمینه باغبانی نیز منتقل شد.

باغ های مدرن مرتب هستند و تمام آنچه ساکنان می خواهند را دارند. دورانی که قرار بود در باغ فقط گیاهان و سبزیجات رشد کند، گذشته است. مفهوم باغ مدرن دیگر اینطور نیست. یک باغ به سبک معاصر ممکن است شامل تدارکاتی برای باربیکیو با صفحه نمایش و مکانی برای استراحت در منطقه اطراف باشد. امروزه باغ های مدرن دارای استخر شنا نیز می باشند که اندازه استخر به مساحت باغ بستگی دارد. وسایل دیگری مانند فواره ها و غیره را نیز می توان در حیاط قرار داد.

در باغ ویلای مدرن، عدم تقارن و سادگی طراحی در عین لوکس بودن خود را بیشتر نشان می دهد. استفاده از کفپوش های چوبی در حیاط ویلا و در کنار مسیر تردد و یا اتصال فضای داخلی و خارجی ویلا، هماهنگی زیبایی را بین طبیعت و درختان زیبا ایجاد می کند. استفاده از عناصری مانند سطوح شیشه ای، شومینه های گازی پیشرفته در باغ و فلاور باکس ها در کنار درختان و باغ، فضایی مدرن را در باغ ایجاد می کند.

داشتن باغ مدرن، کاشت ساده با گل ها و شاخ و برگ های جذاب است. گیاهان همیشه سبز گزینه خوبی هستند زیرا در تمام طول سال در باغ شما خوب به نظر می رسند. و پس از استقرار، آنها به آبیاری و تغذیه گاه به گاه نیاز ندارند و آنها را برای باغبانانی که زمان کوتاهی دارند بسیار عالی می کند.


    نمونه کارهای اجرا شده

  • باغ مدرن
  • باغ مدرن
  • باغ مدرن
پربازدیدترین مطالب

اثر پتاس در رشد گندم

18 فروردین ماه 1401

کوددهی درختان میوه

06 اسفند ماه 1400

آشنایی با گیاه ماگنولیا

دسته بندی: شناسنامه
10 خرداد ماه 1401

چرا برگ های گیاه فلفل زرد می شوند؟

دسته بندی:
09 مرداد ماه 1401

کود سرک چیست؟

دسته بندی:
24 مرداد ماه 1401