مرجان مینیاتوری Euphorbia milii

50,000 تومان

نگهداری نور:گل مرجان مینایتوری به نور زیاد و نور مستقیم آفتاب نیاز دارد وبهتر است در یک محیط پر نور قرار گیرد، اما در طول روزهای گرم بهتر است در معرض نور مستقیم قرار نگیرد و در محیطی باشد که نیمه سایه می باشد. آبیاری: این گیاه نسبت به آبیاری کم مقاوم است و خاک گلدان باید در حد فاصل بین دو آبیا ادامه مطلب


مرجان مینیاتوری را آنلاین خرید کنید
تعداد

نگهداری

نور:گل مرجان مینایتوری به نور زیاد و نور مستقیم آفتاب نیاز دارد وبهتر است در یک محیط پر نور قرار گیرد، اما در طول روزهای گرم بهتر است در معرض نور مستقیم قرار نگیرد و در محیطی باشد که نیمه سایه می باشد.

آبیاری: این گیاه نسبت به آبیاری کم مقاوم است و خاک گلدان باید در حد فاصل بین دو آبیاری کاملا خشک باشد تا از پوسیدگی ریشه جلوگیری شود، بهترین زمان آبیاری هنگامی است که خاک گیاه تا عمق3 سانتی متر خشک باشد.

دما و رطوبت: این گیاه نسبت به دمای بالا مقاوم است و لی بهترین دما برای نگهداری آن 16 تا 24 درجه است هر چه دما بیشتر باشد رشد این گیاه بهتر است. گیاه مرجان نیاز رطوبتی بالایی ندارد و برای تامین رطوبت می توان داخل زیر گلدانی را با سنگ ریزه پر کرد و آب را به آن اضافه کرد تا رطوبت کافی در رسترس گیاه قرار گیرد.

خاک: این گیاه نیاز به خاکی با زهکشی خوب دارد تا آب اضافی را از دسترس ریشه ها خارج کند.

کود: نیاز به تغذیه در طی فصل رشدی دارد.

محصولات مرتبط