کود PK 5-57

187,500 تومان

یک کود N.P.K 0-5-57 بوده که به عنوان یک فعال کننده متابولیکی در مراحل مختلف رشد گیاه، خصوصاً در مرحله رنگ آوری و رسیدن محصول نقش به سزایی را ایفا کرده و از ترک خوردگی میوه نیز جلوگیری می کند. شامل 5% فسفر و 57% اکسید پتاسیم می باشد. به شکل پودر با پتاسیم بالا می باشد که قدرت حل شوندگی بالایی دارد ادامه مطلب


کود PK 5-57 را آنلاین خرید کنید
تعداد

یک کود N.P.K 0-5-57 بوده که به عنوان یک فعال کننده متابولیکی در مراحل مختلف رشد گیاه، خصوصاً در مرحله رنگ آوری و رسیدن محصول نقش به سزایی را ایفا کرده و از ترک خوردگی میوه نیز جلوگیری می کند. شامل 5% فسفر و 57% اکسید پتاسیم می باشد.

به شکل پودر با پتاسیم بالا می باشد که قدرت حل شوندگی بالایی دارد. پتاس موجود در این کود همراه با عامل کلات کننده (EDTA) بوده که عمل جذب از طریق ریشه را تسریع می بخشد، و در نتیجه علاوه بر رنگ آوری و زودرس کردن محصول، تحمل گیاه را در برابر شرایط بد محیطی، خصوصاً سرمازدگی افزایش می دهد.
این کود باعث تحریک آنزیم هایی شده که در مراحل رشد و رسیدن میوه و در نتیجه تولید میوه های با کیفیت و خوش رنگ نقش داشته و همچنین به خاطر افزایش میزان قند و اسید اسکوربیک، باعث ماندگاری محصول شده و در نتیجه خاصیت انبارداری و حمل و نقل خصوصاً در محصولاتی مثل سیب زمینی و چغندرقند افزایش می یابد. 

محصولات مرتبط